Привітання сільського голови

Дата: 14.12.2021 08:23

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі земляки!

Фото без опису 14 грудня 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської станції. Тож щороку саме цього дня ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам'яті тих, хто пішов за межу вічності.

Ми у неоплатному боргу перед Вами, хто ціною свого здоров'я і свого життя врятував усіх нас від ядерного вогню.      Низько вклоняємося за Ваш великий людський подвиг, мужність, героїзм і відвагу.

Чорнобиль практично торкнувся кожного з нас – хвороби, скалічені долі наших рідних, близьких і зовсім невідомих людей, хто ліквідовував наслідки тієї страшної катастрофи. Чорнобильські дзвони лунають над нами і нині, і цього відлуння вистачить ще не на одне покоління.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції, бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, щастя, терпіння, щирої поваги від людей. Нехай сонце на мирному небі зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років!

З повагою голова Боромлянської                                                                           Василь РОМАНІКА

сільської ради