Привітання сільського голови

Дата: 31.12.2021 08:27

Дорогі жителі нашої громади!

Фото без опису Прийміть найщиріші вітання  з Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

У переддень Нового 2022 року хочу побажати всім нам Миру, міцного здоров’я, злагоди та віри. Віри в себе, віри в людей, віри в те, що, незважаючи ні на які перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Давайте увійдемо в Новий рік із чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Щиро вірю, що ці традиційно родинні свята стануть початком успішного року, який буде для всіх нас багатим на добрі справи та здобутки.

Нам є чим пишатися і я переконаний, що любов до рідної громади, спільне прагнення зробити життя мешканців та гостей Боромлянської територіальної громади  комфортним та успішним, будуть пріоритетом у наших щоденних справах і у новому 2022-му році.

Від щирого серця бажаю зустріти Різдво Христове у піднесеному настрої, зі світлими помислами та добрими намірами. Нехай весела коляда лунає у ваших домівках, а радість Різдвяного таїнства єднає нас в міцну велику українську родину.

Щасливих вам, добрих і веселих свят!

З повагою, сільський голова Василь РОМАНІКА