ІНФОРМАЦІЯ про стан вакцинації по КНП Боромлянської сільської ради "АЗПСМ с.Боромля" станом на 26.01.2022

Дата: 27.01.2022 09:45

ІНФОРМАЦІЯ

Фото без описупро стан вакцинації по КНП Боромлянської сільської ради "АЗПСМ с.Боромля" станом на 26.01.2022

Шановні жителі Боромлянської ТГ. Інформую, що за останні 2 тижні на території обслуговування різко погіршилася ситуація із захворювання на гостру респіраторну інфекцію, спричинену SARS-CoV-2.

В амбулаторії села Боромля та у, ФАПах в селах Гребениківка, Жигайлівка та Новгородське проводиться вакцинація населення згідно рекомендацій МОЗ та ВООЗ. До людей літнього віку та немічних, можливий виїзд мобільної бригади додому.

Перше щеплення можуть отримати всі бажаючі громадяни віком від 12 років, друга доза вводиться через 21-28 днів, а бустерна - через 6 місяців після 2-ї дози. Станом на сьогоднішній день в наявності є такі вакцини: Коронавак, Астразенека та Пфайзер, всі вакцини сертифіковані та безпечні.

За весь період вакцинації у громадян не було жодних серйозних ускладнень після щеплення. Згідно записів у медичній документації, вакциновані громадяни хворіють на COVID-інфекцію, переважно у легкій формі, лікуються амбулаторно вдома.

Серед задекларованих 4913 пацієнтів - 823 дітей та 4090 дорослих. Вакциновано всього 3267 осіб (79,87% від дорослого населення), в т.ч. 2-ма дозами 3192 осіб (78%), однією 75 осіб. Дітей віком від 12 років не вакцинували.

За останніх 10 днів проведено 120 експрес-тестів, вакциновано 95 осіб. З початку 2022 року в амбулаторії села Боромля зареєстровано вже 72  хворих на COVID-19, станом на 26.01.2022 хворих 44 людини.  Всього  з початку епідемії до лікарів амбулаторії села Боромля звернулося 709 хворих.

Вакцинуйтеся та захистіть свої сім’ї, рідних та друзів від підступної хвороби!!!

Телефон для довідок: 0545858145.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства Боромлянської сільської ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медецини села Боромля» - Русанюк Михайло Семенович.