ПІЛЬГИ  ТА   ЖИТЛОВІ  СУБСИДІЇ  НА ТВЕРДЕ ПАЛИВО

Дата: 15.02.2022 13:43

Фото без описуПІЛЬГИ  ТА   ЖИТЛОВІ  СУБСИДІЇ  НА ТВЕРДЕ ПАЛИВО

Управління соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації  повідомляє, що з урахуванням вимог постанов КМУ від 23.04.2012 №356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим та рідким пічним побутовим паливом і скрапленим газом та  граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій»  та від 31.05.2021 №586 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки» затверджені граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу, відповідно до яких населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою у 2022 році.

Граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу для надання у 2022 році пільг і житлових субсидій населенню дорівнюють:

твердого палива – 3310,96 грн. за 1 тонну;

скрапленого газу  –331,10 грн. за один балон.

Для отримання інформації звертатися до управління соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації м. Тростянець за телефоном: (05458) 5-13-59