До уваги аграріїв!!!

Дата: 03.10.2022 11:25

Фото без описуМіністерство аграрної політики і продовольства України 12 серпня 2022 року запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР).

ДАР – включає в себе:

• Єдині правила отримання державної та міжнародної допомоги для всіх агровиробників;

• Податися на будь-яку програму можна не виходячи з дому;

• Рух заявки на підтримку можна відслідковувати в режимі реального часу;

• Дані автоматично підтягуються із Державного земельного кадастру, Державного реєстру речових прав, ЄДР, Єдиного державного реєстру тварин;

• Доступ до даних мають лише ті установи, що безпосередньо надають підтримку в ДАР і лише з дозволу агровиробника.

Хто може зареєструватися?

ДАР доступний для всіх аграріїв України. Якщо Ви виробник сільськогосподарської продукції будь-якого розміру та напряму діяльності, чи фізична особа, ФОП або юридична особа будь-якої форми власності, або маєте кваліфікований електронний підпис або BankID, то Вам сюди https://www.dar.gov.ua/.