Дата: 23.11.2022 13:51

Фото без описуДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

З глибоким болем і сумом в серці повідомляємо, що Боромлянська громада втратила ще одного Героя, вірного сина України – Юрія Олександровича Шелемех.

Шановні боромляни, прощання із загиблим Героєм Шелемех Юрієм Олександровичем відбудеться завтра, 24 листопада.  Траурна процесія вирушить із вулиці Розумівська 0 12-30 до Центрального кладовища.

Давайте гідно проведемо в останню путь нашого дорогого Героя, який віддав своє молоде життя за Україну, за кожного з нас.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого захисника України. Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голову в глибокій скорботі. Жодними словами не вгамувати пекучий біль втрати та не загоїти рани в душі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною. Світлий спомин про земляка залишиться в наших серцях. Світла і вічна пам’ять Герою!

Хлопцю було лише 21 рік… Глибокі співчуття рідним нашого Героя.

Герої не вмирають!

Вічна пам'ять Герою України!

Слава Україні!