Привітання сільського голови з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2022 11:22

Фото без описуДень Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

Від щирого серця вітаю Вас із святом звитяги та мужності - Днем Збройних Сил України! Вшановуючи героїв сьогоднішнього дня, ми з сумом і вдячністю згадуємо наших земляків, хто віддав життя за Україну. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Вічна пам’ять ГЕРОЯМ і вічна слава!

Від імені всієї Боромлянської громади дякуємо нашим захисникам за ратний подвиг оборонців! Ви щоденно забезпечуєте наш спокій та мирний сон, безпеку наших дітей та онуків. Вірою і правдою служите народу  України! Прийміть наші щирі побажання козацького здоров’я та віри у власні сили. Хай добра вдача завжди крокує поряд з вами, та прийде час коли Ви разом із своїми близькими будете святкувати ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ.

За нами правда. З нами Бог.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Сільський голова                                                           Василь РОМАНІКА