ДО ВІДОМА!

Дата: 12.12.2022 11:50

02.12Фото без опису.2022 року проведений семінар «Порядок взаємодії суб’єктів під час запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» разом із працівником Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Олександром Буркою, регіональним координатором взаємодії з громадкістю Мариною Єжкун, психологінею гуманітарної місії «Проліска» - Оксани Корсун, фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг», Службою у справах дітей громади, представник освіти та медицини.