Привітання сільського голови

Дата: 30.12.2022 08:43

Шановні жителі Боромлянської громади сердечно вітаю Вас із Новим роком!

Фото без описуЦей рік став особливо важким для нашої країни, наших громадян адже росія не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Але ми сильні і захистимо нашу землю разом! Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.

Перш за все, дякую всім за порозуміння, витримку, холодний розум, які допомогли нам перенести лихоліття окупації, зберегти життя громадян.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Я вірю що справдяться  наші сподівання і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.

Нехай же новорічні та різдвяні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Бажаю гарного настрою і любові, Божої благодаті, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача! З Новим 2023 роком!

Перемога буде нашою!

З повагою,