ДО ВІДОМА!

Дата: 06.03.2023 09:22

Роз’яснення наслідків перейменування вулиць

Фото без описуРішення сільської ради про зміну назв (перейменування) об’єктів топоніміки (вулиць, провулків) на території населених пунктів сільської ради не несе за собою заміни документів чи внесення змін до них.

Сільська рада повідомляє Сумську регіональну філію державного підприємства «Національні інформаційні системи» про зміну назв (перейменування) топонімів для внесення змін до Словників Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Посадові особи мають доступ до вказаного реєстру, тому при здійсненні будь-яких нотаріальних чи інших юридичних дій, зможуть встановити потрібну назву.

Фінансові та матеріальні затрати з боку територіальної громади та громадян для виконання цього рішення не потрібні.

Законодавство не зобов’язує громадян вносити зміни у документи на право власності майна або реєстрації місця проживання на підставі зміни назви вулиці чи провулку.

Якщо ви колись будете, наприклад, продавати майно, то у нових документах безкоштовно буде вказана нова назва.

Щодо юридичних осіб, вони вносять зміни до установчих документів. Разом з тим, термін таких змін не визначений.

Посилання на рішення сесії Боромлянської сільської ради