Дата: 26.10.2023 11:52

Фото без описуФранцузька неурядова гуманітарна організація ACTED запрошує громадян Боромлянської громади, прийняти участь у Програмі екстреної підтримки засобів до існування, що впроваджується французькою неурядовою організацією ACTED за фінансової підтримки Європейського союзу і Агентства США з міжнародного розвитку, оголошує конкурс, спрямований на підтримку господарської діяльності (включаючи домашнє виробництво продуктів харчування, створення або відновлення малої комерційної діяльності) у нас. пункті Боромля, Сумська область.

Сума гранту складає 22 500 - 28 500 грн.

Нижче наведено критерії вразливості, які необхідно підтвердити, щоб мати право подати заявку і приймати участь у конкурсі:

•  Домогосподарства переміщені з території активних бойових дій

•  Домогосподарства, які безпосередньо постраждали від збройного конфлікту (зруйноване житло чи господарство, втрата роботи, доходу, засобів виробництва та ін.)

•  Домогосподарства з 3 і більше дітьми до 18 років

•  Домогосподарства з дітьми до 1 року

•  Домогосподарства з вагітними жінками

•  Домогосподарства безробітних людей передпенсійного віку (50 років і старше)

•  Домогосподарства з людьми з інвалідністю

•  Домогосподарства з людьми з тяжкими хронічними захворюваннями

•  Домогосподарства людей похилого віку (60+)

•  Домогосподарства, очолювані жінками

•  Домогосподарства,  очолювані батьками-одинаками

Детальна інформація про конкурс та його вимоги, рекомендації щодо заповнення заявок будуть надаватися на інформаційних сесіях, які проводитимуться представниками французької неурядової організації Acted у с. Боромля,  01.11.2023 1 листопада 2023р о 11:00 за адресою: вул. Першотравнева 1 (Будинок культури).

Для отримання додаткової інформації просимо звернутися за телефоном: +38 063 126 8973.