БІЗНЕС-ШКОЛА НА БАЗІ СУМСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ВЕТЕРАНІВ, ВЕТЕРАНОК ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ

Дата: 19.01.2024 10:05

Фото без описуДля активної участі у процесі розбудови та відбудови країни після перемоги, адаптації ветеранів до цивільного життя на базі Сумського національного аграрного університету створено Бізнес школу.

Метою Бізнес-школи є підготовка лідерів вітчизняного бізнесу з цілісним баченням та розумінням бізнесу, синергією між кращим світовим досвідом і глибоким знанням сучасної практики ведення бізнесу. Важливим аспектом є те, що Бізнес-школа матиме можливості використання інклюзивного підходу до навчання. Освіта та знання є доступними для всіх.

Уже в березні Бізнес-школа готова прийняти перших слухачів з числа Захисників та Захисниць України за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації « ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ».

Мета загальної короткострокової програми – забезпечити набуття теоретичних та практичних навичок ведення бізнесу за сучасних умов та викликів.

Форма навчання – змішана (дистанційна та очна)

Термін навчання – 3 місяці.

Вартість курсів - безоплатні для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей.

Структура програми (перелік тем):

Тема 1. Хто такий підприємець? Що вирізняє підприємця?

Тема 2. Психологія бізнесу в Україні. Від ідеї до бізнес-плану.

Тема 3. Організація бізнес-процесів. Електронний документообіг.

Тема 4. Основи оподаткування малого бізнесу в Україні.

Тема 5. Юридичні аспекти ведення бізнесу.

Тема 6. Фінансова модель функціонування малого бізнесу.

Тема 7. Інтернет-маркетинг

Тема 8. Управлінські аспекти та ризики власної справи.

Тема 9. Практичні бізнес-кейси ведення бізнесу.

Координатор програми - Тетяна Харченко, к.е.н, доцент кафедри публічного управління та адміністрування СНАУ, tetyana_22_82@ukr.net  0661173497