Оголошення

Інформація про оголошення конкурсу на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році

Відповідно до статті 48 Закону України “Про державну службу” та з метою надання можливості громадянам з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування, отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України щороку реалізується Програма стажування молоді.

09:10 03.11.2020

До уваги землекористувачів та власників об’єктів житлової та нежитлової нерухомості!

Охтирське управління Головного управління ДПС у Сумській області нагадує про необхідність своєчасної сплати земельного податку, орендної плати за землю та плати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  у поточному році. Відповідно до вимог Податкового кодексу України - термін сплати податків  – 29 серпня 2020 року.

14:21 14.08.2020

ОГОЛОШЕННЯ

29.07.2020 0 13.00 годині у приміщенні адміністративної будівлі  Боромлянської сільської ради, буде здійснюватись прийом громадян Тростянецьким бюро правової допомоги.

14:16 23.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ

СТОВ «Дружба-Нова» доводить до відому жителів БоромлянськоїОТГ, що в період з 16.06.2020 року по 10.07.2020 року будуть проведені сільськогосподарські роботи по внесенням ґрунтових гербіцидів в нічних час.

08:56 16.06.2020