ОГОЛОШЕННЯ

Розпочато приймання заявок та документів для отримання фінансової підтримки за напрямом Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року. Інформація до відома суб’єктів господарювання, комунальних установ та фізичних осіб, які зареєстровані та здійснюють діяльність на території Боромлянської сільської ради.

10:37 10.07.2023

Реєстрація колективного договору

Виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради Сумської області була проведена реєстрація колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом комунального некомерційного підриємства Боромлянської сільської ради "Амбулаторія загальної практики-сімейної медецини села Боромля", реєстровий номер 1 від 23.05.2023.

09:42 23.05.2023

ДО ВІДОМА!

«В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефонна «гаряча лінія» за номером (0542) 22-15-43, на яку громадяни можуть звертатися зі скаргами, заявами чи пропозиціями з питань можливих порушень чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями.

08:32 04.05.2023

ДО ВІДОМА!

Як отримати недоотриману пенсію у зв’язку зі смертю пенсіонера?

11:53 26.04.2023