ДО ВІДОМА!

До Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації надійшов лист благодійної швейцарської організації Free Ukraine щодо створення у серпні 2022 року волонтерами Free Ukraine за підтримки ДСНС мобільного застосунку з мінної безпеки  (minefree.info), який працює на всій території України та попереджає населення про наближення до відомих вибухонебезпечних зон, надає доступ до актуальних інтерактивних карт ДСНС та довідника вибухонебезпечних предметів. Також через застосунок громадяни можуть повідомити ДСНС про знахідки вибухонебезпечних предметів.

09:43 23.11.2022

Реєстрація колективного договору

Виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради Сумської області була проведена реєстрація колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом комунального підприємства "Добробут" Боромлянської сільської ради на 2022-2024 роки, реєстровий номер 2 від 20.10.2022.

15:27 20.10.2022

Реєстрація колективного договору

Виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради Сумської області була проведена реєстрація колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом комунального підприємства "Сервіс" Боромлянської сільської ради на 2022-2024 роки, реєстровий номер 1 від 20.10.2022.

15:21 20.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

22.07.2022 в приміщені адміністративної будівлі номер 2, за адресою с. Боромля вул. Сумська, 10 відбудеться прийом  кризових психологів Мобільної бригади  (м. Суми) проєкту "Психічне  здоров’я та психосоціальна підтримка постраждалих від конфлікту в Україні" за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги в Україні який реалізує ГО Mental Health Service.

16:30 18.07.2022