Сумська область, Охтирський район

Привітання сільського голови

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування Боромлянської сільської ради. Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

08:39 07.12.2021

3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю

На виконання наказу Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної адміністрації від 02.11.2021 року № 134-ОД «Про організаційні заходи щодо проведення у 2021 році  Міжнародного дня людей з         інвалідністю». Рішенням Боромлянської сільської ради від 25.11.2021р. № 148  затверджений план заходів щодо проведення у 2021 році  Міжнародного дня людей з інвалідністю на території сільської ради.

12:45 03.12.2021

"Довідник безбар’єрності"

В Україні за ініціативи першої леді Олени Зеленської з’явився електронний «Довідник безбар’єрності», у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови. Довідник розроблений для того, щоб  стати гідом з коректного спілкування.

13:26 02.12.2021

Привітання з Днем працівників сільського господарства!

Шановні працівники сільського господарства! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну, тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду. Щиро вдячні Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо нашої держави та піднесення добробуту всього українського народу. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

09:49 21.11.2021

ДО ВІДОМА!