Сумська область, Охтирський район

Торгівля людьми

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють. Торгівля людьми може відбуватись у різних формах:

11:18 12.06.2020

Щира подяка за підтримку

Виконавчий комітет, депутатський корпус та громадськість Боромлянської сільської ради висловлює щиру подяку Міжнародному благодійному фонду «Карітас України» за надану гуманітарну допомогу, яка містить захисні медичні маски, костюми біологічного захисту, рукавички, захисні окуляри, дезінфікуючі засоби.

10:26 11.06.2020