ДО ВІДОМА!

Повідомляємо, що у листопаді 2022 року Європейська Комісія затвердила програму Interreg «Дунайська регіональна програма 2021-2027» (далі – Програма).

14:07 08.08.2023

Гранти для розвитку переробних підприємств

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2023 № 780 «Про внесення змін до Порядку надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств» з 01 серпня 2023 року розпочалася чергова хвиля подачі заяв на гранти для розвитку переробних підприємств за урядовою програмою «єРобота».

08:43 07.08.2023

ДО ВІДОМА!

Державна податкова служба України розмістила на вебпорталі роз’яснення щодо  положень закону від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ про звільнення, в тому числі через потенційну загрозу забруднення вибухонебезпечними предметами, від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно, щодо загальної можливості для платників податків, зокрема з боку приватних підприємств, без визначення територій, порядку та інших критеріїв подавати повідомлення про можливість/неможливість сплачування податків. Ознайомитися з роз’ясненнями можна за такими посиланнями:

13:56 13.07.2023

ДО ВІДОМА!

Профілактика паразитарних захворювань: що потрібно знати?

16:46 05.06.2023

ДО ВІДОМА!

Сальмонельоз та його профілактика !

15:08 16.05.2023

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?»

Турбота про ментальне здоров’я має бути такою ж невід’ємною частиною нашого життя, як і піклування про наш фізичний стан. Адже щоб почуватися добре, потрібно не лише перебувати в гармонії із собою та навколишнім світом, а, насамперед, потурбуватися про свої внутрішні відчуття.

10:23 24.04.2023