ДО ВІДОМА!

З 01 липня в Україні зріс прожитковий мінімум та пов’язані з ним страхові виплати

14:50 04.07.2022

ДО ВІДОМА!

Як пройти реабілітаційне лікування за кошти Фонду?

09:05 04.07.2022

ДО ВІДОМА!

Євросоюз та МОМ  розробили правила безпеки

14:33 08.06.2022

ДОПОМОГУ ЗА Е-ЛІКАРНЯНИМ ТЕПЕР МОЖНА ОТРИМАТИ НА ПІДСТАВІ ВИТЯГУ

Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.

08:20 01.06.2022

Робоча зустріч з начальником Охтирського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області

Відповідно до Закону України «Про пробацію» від 05 лютого 2015 року № 160-VІІІ, пробація – система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовується за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

15:39 16.02.2022

ЗМЕНШЕННЯ МІНІМАЛЬНОГО СТРОКУ ЛІКУВАННЯ COVID-19 ДО 5 ДНІВ НЕ ПОВ'ЯЗАНО ІЗ ОПЛАТОЮ ЛІКАРНЯНИХ

Мінімальна тривалість лікування пацієнтів із COVID-19, а також термін їх самоізоляції – це визначені галузевими стандартами охорони здоров’я та відповідними протоколами строки. Стандарти медичної допомоги змінюються, адаптуючись до нових даних про перебіг хвороби.

07:55 15.02.2022