ДО ВІДОМА!

02.12.2022 року проведений семінар «Порядок взаємодії суб’єктів під час запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» разом із працівником Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Олександром Буркою, регіональним координатором взаємодії з громадкістю Мариною Єжкун, психологінею гуманітарної місії «Проліска» - Оксани Корсун, фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг», Службою у справах дітей громади, представник освіти та медицини.

11:50 12.12.2022

Привітання сільського голови з Днем Збройних Сил України

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

11:22 06.12.2022

ДО ВІДОМА!

25 листопада в Україні стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

08:13 25.11.2022

ДО ВІДОМА!

Готуймося до опалювального сезону 2022-2023 років в умовах воєнного стану. Макети інформаційно-графічних матеріалів знаходяться за посиланням: ttps://drive.google.com/drive/folders/11dhv_JoA5No9AxCx5PTXMTatCTiRm0AH

09:01 13.10.2022

ДО ВІДОМА!

Я так довго кашляю! Це нормально?

09:01 10.10.2022