Відкриття ЦНАПУ!

05.11.2019 року відбулося урочисте відкриття відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Боромлянської сільської ради. Відділом наразі буде надаватись 114 адміністративних послуг за одинадцятьма групами:

17:00 05.11.2019

Реальний стан галузі культури в ОТГ

Директоратом стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводиться опитування стосовно реального стану галузі культури на місцевому рівні. Аналіз отриманих даних дасть змогу об’єктивно визначити перспективні цілі та пріоритети розвитку галузі культури в Україні, котрі відповідатимуть реальним потребам громадян.

14:32 06.06.2018

Додаткові можливості розвитку бізнесу

Торгово-промисловою палатою України оновлено інвестиційний портал (http:/invest.ucci.org.ua/), який покликаний допомогти українським підприємствам у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів, продажу бізнесу, стартапів, земельних ділянок. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів інвестиційний портал є зручним інструментом для пошуку актуальних українських проектів.

14:20 06.06.2018

ХХХІ районний фестиваль самодіяльного мистецтва "Весняний заспів Тростянеччини"

30 березня 2018 року Боромлянська громада в сільському будинку культури приймала районний фестиваль самодіяльного мистецтва "Весняний заспів Тростянеччини". До уваги глядачів були представлені концертні програми творчих звітів колективів художньої самодіяльності сіл: Жигайлівка, Гребениківка, Боромля.

21:24 30.03.2018

23 лютого 2018 року на базі Боромлянської ОТГ відбувся семінар

23 лютого 2018 року на базі Боромлянської ОТГ відбувся семінар "Актуальні проблеми організації освіти в об`єднаних громадах Сумщини", організованому Сумським Центром розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіоном.

22:35 25.02.2018